Aktuality 2015/2016

Ukončení roku

ukončení školního roku na naší mateřské škole je ve čtvrtek 30.6.2016.  V pátek 1.7.2016 je provoz pouze pro nahlášené , výjimečné případy do 17.00 hodin.

Prázdninový provoz od pondělí 4.7.2016 je dle rozpisu na ostatních mateřských školách  pouze pro přihlášené děti, které mají zaplaceno stravné a školné. Provoz je denní do 17:00 hodin.

V červenci na naší škole bude zahájena letní rekonstrukce a opravy:

• demontáž a pokládka dlažby ve vstupní lodžii (reklamace)
  • instalace vjezdu na školní zahradě
  • instalace zahradního domku
  • demontáž plovoucí podlahy a pokládka nové podlahové krytiny (marmoleum) ve třídě Kuřátek a Myšek
  • montáž dekorativního koutku – třída Myšek

Vážení rodiče, děkuji Vám za ochotu a spolupráci v uplynulém školním roce a přeji všem pohodové a slunečné prázdniny.

Zahájení školního roku je ve čtvrtek 1.9.2016.

Mgr.Jitka Janouškovcová