Ukončení školního roku a technický plán na prázdniny

ukončení školního roku na naší mateřské škole je v pátek 29.6.2018.  Prosím, odneste si domů všechny věci, šatny musí být prázdné.

Prázdninový provoz od pondělí 2.7.2018 je dle rozpisu na ostatních mateřských školách  pouze pro přihlášené děti, které mají zaplaceno stravné a školné. Provoz je denní do 17:00 hodin.

Letní plánované opravy a rekonstrukce na naší škole:

• montáž dekorativních učitelských stolů a polic – všechny třídy

• montáž dekorativního nábytku Lokki ve třídě Lvíčat - dokončení druhé poloviny

• instalace interaktivního hřiště na školní zahradě z povrchu Smart Soft

• instalace dopadové plochy pod králíkárny z povrchu Smart Soft

• instalace dopadové plochy s domečkem z povrchu Smart Soft

• instalace zahradního domku na hračky

• instalace dalšího pítka na školní zahradě

• oplocení zadní části školní zahrady z důvodu bezpečnosti dětí

Zahájení školního roku je na všech třídách od pondělí 3.9.2018.

Vážení rodiče, děkuji Vám za ochotu a spolupráci v uplynulém školním roce a přeji všem pohodové a slunečné léto.

Mgr.Jitka Janouškovcová