Další prodloužení karantény ve třídě Myšek

Vážení rodiče ze třídy Myšek,

dnes v ranních hodinách nám byl opět nahlášen pozitivní PCR test u dalšího dítěte z vaší třídy. Na základě šetření s hygienickou stanicí jsou nutná tato opatření: Třídě Myšek se prodlužuje karanténa a to do soboty 5.2. 2022. Karanténa se týká dětí, které byly přítomny v pondělí 31.1. ve třídě Myšek. Do karantény nemusí děti, které mají doklad o pozitivním PCR testu za posledních 30 dní.  Pokud vaše dítě v karanténě nebude mít příznaky onemocnění, může přijít zpět do MŠ a to v pondělí 7.2. V případě, že se objeví příznaky, je nutné dojít s vaším dítětem na PCR test. Pro ostatní děti, které v pondělí 31.1. nebyly ve třídě Myšek přítomny, je od středy 2.2. do pátku 4.2. zajištěn náhradní provoz ve třídě Kuřátek.


Děkujeme za pochopení, MŠ Přetlucká