Hrajeme a učíme se spolu-úvod pro rodiče

 

Vážení rodiče,

v odkazu ,,Hrajeme a učíme se spolu “jsme pro Vás a Vaše děti připravili náměty a činnosti, které jsou pro zábavu, hraní ale i pro povinné vzdělávání předškolních dětí.

Podle Vašich možností, času a chuti si můžete vybrat z jednotlivých doporučených činností, které jsou rozděleny pro starší děti ( zkratka SD ) a mladší děti ( zkratka MD ) .

Nastala doba, kdy se čas trochu zastavil, ale příroda kolem nás si jede vlastním tempem. Proto první téma, které Vám zveřejňujeme je spojeno právě s přírodou. Někdo ji může pozorovat při probouzení zblízka na svojí zahrádce nebo v lese. Pro ostatní přidáváme odkazy z webových stránek.

Doporučujeme i využit interaktivní zábavné učení formou Barevných kamínků, které děti znají a které jsou pravidelným doplňkem hry a vzdělávání u nás v mateřské škole. Odkaz je taktéž v aktualitách a v současné době je zpřístupněno zdarma.

Nezapomeňte na pohybové činnosti a chvilky, které jsou důležité pro správné a radostné plnění úkolů a činností. A také na správný úchop, který neustále trénujeme.

Přejeme Vám, ať máte radost ze společného hraní, učení, cvičení, zpívání i tvoření.

Ale hlavně se mějte zdravě.

 

Za kolektiv

Mgr. Jitka Janouškovcová