Informace k uzavření mateřské školy k 1.3.2021

Na základě usnesení vlády České republiky je škola od 1. 3. do 21. 3. 2021 UZAVŘENA

Na základě usnesení vlády České republiky, ze dne 26. února 2021 č. 200, je s účinností ode dne 27. února 2021 od 00:00 hod. do dne 21. března 2021 do 23:59 hod. upraven provoz mateřských škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost dětí na předškolním vzdělávání v mateřské škole, s výjimkou mateřské školy při zdravotnickém zařízení.

Aktuální informace k ošetřovnému z důvodu uzavření škol naleznete zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Povinné předškolní vzdělávání bude zajištěné distančně zasláním vzdělávací nabídky a plánu činností  na vaše e- maily.

Úhrada úplaty  za měsíc březen 2021 bude účtována  poměrné části odpovídající době, kdy bude škola znovu otevřena. Další informace sledujte ne webových stránkách.

Mějte klidné a zdravé dny

Ředitelka školy