Informace o dalším provozu školy

Vážení rodiče,

 

zdravím Vás a zasílám Vám informace ohledně dalšího provozu. V době podzimních prázdnin v termínu 26.10 – 30.10.2020 budou z personálních důvodů děti spojené na patře. V dalším období od 2.11.2020 ,pokud se nebudou plošně mateřské školy zavírat, bude provoz na všechny třídy s omezením večerního a nočního provozu. Děti budou ve svojí kmenové třídě a spojovat se budou pouze v ranních a večerních hodinách tak, aby bylo zajištěno překrývání obou pedagogů během dne a nepřekročen rozsah přímé vzdělávací práce pedagogů podle rozvrhu. 

Ráno – 6.30 –  7.00  ( Slůňata 6.30 – 7.30 ) odpoledne 16.30 – 17.00 hodin.

 

Prosím Vás o zvážení docházky svého dítěte v této komplikované době, pokud můžete zredukovat svoji přítomnost nebo vyzvedávat děti po obědě ,nebo tak, aby nebyly spojovány na patře bude přínosem pro provoz a optimální situaci na škole.

 

Děkuji všem, kteří dodržují vládní nařízení a  protiepidemiologická opatření a pravidelně si dezinfikují ruce při příchodu do mateřské školy a v prostorách školy se pohybují s rouškou. Kontrolou dozoru provozních zaměstnanců není vždy dodrženo.

 

V příloze osobního e- mailu Vám byl zaslán i vypracovaný třídní plán činností , kde můžete podle času, zájmu a chuti využit se svými dětmi vzdělávací nabídku při plnění úkolů. Vypracované pracovní listy po příchodu, prosíme, přinést do mateřské školy, zakládáme do osobního portfolia dětí a dostanete je na konci školního roku.

 

E – maily zasílám na Vaše uvedené adresy obou zákonným zástupcům, některé adresy jsou  chybné a vrací se nám. Je prováděna třídní kontrola .

 

Moc Vám děkuji za spolupráci, pochopení a přeji hodně klidných a zdravých dnů v této neklidné době.

 

 

Mgr. Jitka Janouškovcová

ředitelka školy