Karanténa ve třídě Myšek od 8.2.

Vážení rodiče ze třídy Myšek, dnes nám byl nahlášen pozitivní PCR test u učitelky ve třídě Myšek. Na základě šetření s hygienickou stanicí jsou nutná tato opatření: Třída Myšek jde do karantény a to ode dneška 8.2. do neděle 13.2. Karanténa se týká dětí, které byly přítomny v pondělí 7.2. a dnes 8.2. ve třídě Myšek a těch dětí z Kuřátek, které byly včera 7.2. spojeny od 15:30 ve třídě Myšek. Prosím vyzvedněte si své dítě co nejdříve z MŠ. Do karantény nemusí děti, které mají doklad o pozitivním PCR testu za posledních 30 dní.  Pokud vaše dítě v karanténě nebude mít příznaky onemocnění, může přijít zpět do MŠ a to v pondělí 14.2. V případě, že se objeví příznaky, je nutné dojít s vaším dítětem na PCR test. Pro ostatní děti, které v pondělí 7.2. a v úterý 8.2.  nebyly ve třídě Myšek přítomny, je od zítřka 9.2. zajištěn náhradní provoz ve třídě Kuřátek.

Děkujeme za pochopení a spolupráci,

MŠ Přetlucká