Prodloužení karantény ve třídě Myšek

Vážení rodiče ze třídy Myšek, dnes v ranních hodinách nám byl nahlášen pozitivní PCR test u dalšího dítěte z vaší třídy. Na základě šetření s hygienickou stanicí jsou nutná tato opatření: Třídě Myšek se prodlužuje karanténa o jeden den a to do středy 2.2. 2022. Karanténa se týká dětí, které byly přítomny v pátek 28.1. ve třídě Myšek. Do karantény nemusí děti, které mají doklad o pozitivním PCR testu za posledních 30 dní. Pokud vaše dítě v karanténě nebude mít příznaky onemocnění, může přijít zpět do MŠ a to ve čtvrtek 3.2. V případě, že se objeví příznaky, je nutné dojít s vaším dítětem na PCR test.
Pro ostatní děti, které v pátek 28.1. nebyly ve třídě Myšek přítomny, je ve středu 2.2. zajištěn náhradní provoz ve třídě Kuřátek.
Děkujeme za pochopení, MŠ Přetlucká