Ukončení školního roku a prázdninový provoz 2020

ukončení školního roku na naší mateřské škole je v úterý 30.6.2020. Prosím , odneste si domů všechny věci, obuv, šatny musí být prázdné.

Prázdninový provoz od středy 1.7. – 3.7.2020 je na naší škole zredukovaný pouze na 2 třídy a pro předem přihlášené děti. V dalších týdnech je prázdninový provoz na ostatních mateřských školách dle rozpisu také pouze pro přihlášené děti, které mají zaplaceno stravné a školné. Provoz je denní do 17:00 hodin.

Letní plánované opravy a rekonstrukce na naší škole od 29.6.2020

· instalace venkovních žaluzií – třída Kuřátek a Myšek

· malování hlavní chodby – přízemí a 1. patro + hospod. pavilon

· malování Myšky a Lvíčata – šatny, umývárny, opravy sloupů, malování po vytopení

· úklid po malování

· čištění dlažby – kuchyň, chodby, schodiště

· čištění kobercových ploch

· mytí oken – celá budova

· dezinfekce všech hraček, pomůcek, nábytku

· instalace zahradního domku na zahradní stroje a nářadí

· instalace nových krytů na pískovišti

· oprava zahradní skluzavky

· oprava dopadové plochy u trampolíny

Zahájení školního roku je na všech třídách od úterý 1.9.2020.

Vážení rodiče, děkuji Vám za ochotu a spolupráci v tomto nelehkém školním roce. Zvláštní poděkování patří nepracujícím rodičům, kteří svojí vstřícností a pochopením umožnili dodržet epidemiologické podmínky po znovuotevření školy.

Přeji všem pohodové a slunečné léto.

Mgr.Jitka Janouškovcová, ředitelka školy