Žádosti o přijetí ukrajinských dětí do škol přijímáme mailem/Заявки на прийом українських дітей до шкіл приймаємо електронною поштою

Заявки на прийом українських дітей до шкіл приймаємо електронною поштою

Просимо українських біженців надсилати заяви про прийом їхніх дітей до шкіл виключно в електронному вигляді на електронну адресу jana.vinterova@praha10.cz. Вкажіть у звіті ім’я та прізвище дитини, дату її народження та поточне місце проживання (на території нашого міського району). Будь ласка, не вирішуйте запити по телефону чи особисто. Ми швидко обробляємо електронні подання, і у разі вільного місця в школі дитина буде прийнята, а батько чи ваша контактна особа, яка допомагає в організації, отримає інформацію, яка школа з вами зв’яжеться. Дякуємо!

 

 

Žádosti o přijetí ukrajinských dětí do škol přijímáme mailem

Prosíme ukrajinské uprchlíky, aby žádosti o přijímání svých dětí do škol posílali výhradně elektronicky, a to na e-mailovou adresu jana.vinterova@praha10.cz. Do zprávy uveďte jméno a příjmení dítěte, jeho datum narození a aktuální místo pobytu (na území naší městské části). Žádosti prosím neřešte telefonicky ani osobní návštěvou. Elektronická podání rychle vyřizujeme a v případě volné kapacity v některé škole bude dítě přijato a rodič či osoba, která pomáhá v zařizování, obdrží informaci, která škola jej kontaktuje.

Děkujeme!