Zimní škola v přírodě - 5. den

Ráno jsme se probudili do krásného dne, hory pokrývala mlha. Nasnídali jsme se a všichni jsme vyrazili na lyže. Dnes nás totiž čekal velký slalom. Na sjezdovce se obě skupinky vystřídali, abychom zvládly bezpečně projet slalom na čas a nedělali velkou frontu na vleku. V mezičase jsme si dali svačinku. Když jsme se opět všichni sešli na chatě, čekal už na nás oběd. Měli jsme uzenou šunku a bramborovou kaši. Při poledním klidu všechny pokojíčky obešel pošťák. Přečetli jsme si zprávičky z domova, odpočinuli jsme si a vyrazili jsme hledat poklad. Předtím jsme ale museli porazit vlčice. Pomazali jsme se kouzelným lektvarem Šantou vlčičí proti vlčímu pokousání. Museli jsme totiž všem vlčicím ukrást ocas, abychom se probojovali k pokladu.

Když se nám to podařilo stihli jsme si ještě chvíli zabobovat, nasvačili jsme se a poklad jsme donesli do chaty a začali jsme balit. Poté nastalo vyhlašování výsledků z velkého slalomu. Každý dostal diplom za splnění lyžařského výcviku a medaili od Rýbrcoula.

A vrhli jsme se na rozdělování pokladu. Pošmákli jsme si na boloňských špagetách, které byly k večeři a poté nás ještě čekala koupel, pohádka a pusa na dobrou noc. Už se těšíme, až se zítra sejdeme s našimi tatínky a maminkami před rampou u školky ve 12:30. Tak zítra už doma! Ahoooj Milíře! Zdraví vás Sýc, co odletěl na Měsíc. J

PS: Sledujte fotky i nadále, protože tam ještě nějaké přibydou.