Dotační a rozvojové programy školy

Spojujeme svět prezentace

V rámci projektu ,,Spojujeme svět“ – Výzva 028 OP Praha – pól růstu, se dva naši pedagogové zúčastnili stáže v mateřských školách  ve Finsku.

Prezentace ze stáže je k nahlédnutí zde. FINSKO

V rámci projektu ,,Spojujeme svět“ – Výzva 028 OP Praha – pól růstu, se dva naši pedagogové zúčastnili stáže v mateřských školách  ve Španělsku.

Prezentace ze stáže je k nahlédnutí zde. ŠPANĚLSKO

V rámci projektu ,,Spojujeme svět“ – Výzva 028 OP Praha – pól růstu, se dva naši pedagogové zúčastnili stáže v mateřských školách  na Maltě.

Prezentace ze stáže je k nahlédnutí zde. MALTA

V rámci projektu“ Spojujeme svět“ – výzva 028 OP Praha – pól růstu, se dva naši pedagogové zúčastnili stáže v mateřských školách ve SPOJENÉM KRÁLOVSTVÍ.

Prezentace ze stáže je k nahlédnutí zde. SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ

Prezentace ze stáže je k nahlédnutí zde. SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ 2–Londýn